1xbet bedava bonus alma

Haziran 25, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

1xbet bedava bonus alma kullanıcıları, siteye yeni girişten dolayı hediye alabilmek için öncelikle bu siteye kaydolmalıdır.  Bu hediye, bu siteye yeni kaydolan tüm katılımcılar için geçerlidir ve ücretsizdir.  Bu hediyeyi ilk kayıplarını telafi etmek ve çeşitli yarışmalarda daha iyi performans gösterebilmek için deneyim kazanmak için kullanabilirler.  1xbet bedava bonus alma kullanıcıları promosyon kodu bölümünde kayıt olurken  hediye kodunu kullanmalıdır.  Daha sonra ilk para yatırma işleminden sonra 200 € ‘ya kadar bonus alabilirler.  Bu sitede ilk bonus gibi hizmetlerin tanıtılması, bu online bahis sitesinin katılımcılar arasında popülerliğini artırmıştır.

Bir Profesyonel Gibi Final Masası Anlaşmaları Nasıl Müzakere Edilir

1xbet poker turnuvaları sık sık konuşulan bir şey değildir, ancak olduklarında karlarınız üzerinde büyük bir etkisi olur ve çok para toplamanıza yardımcı olur.  Poker turnuvalarının yüksek değişkenliği, bazı oyuncuların kayıplarını telafi etmek için yaklaşık dört oyuncuya ulaştıktan sonra sigorta aramasına neden olur.

Bugün, MicroMillions gibi etkinliklerin yayılmasıyla, deneyimsiz turnuva oyuncuları, daha fazla para kazanmak için her zamankinden daha fazla 1xbet poker ticareti yapıyor.

Bazen bu turnuvalarda gördüğümüz çılgın çipin ilk parçalanmış ödülleri bir işaretse, dağılıyorlar.

İlk kez 1xbet poker turnuvası anlaşması yaptığınızda, birkaç yüz dolar bile olsa, ilk deneyim olduğu için çok korkutucu olabilir.  Bazıları, daha fazla parayı kilitlemek ve bu süreçte elektrikli arabaları feda etmek için sunulan herhangi bir rastgele işleme evet demeye eğilimlidir.

  1xbet poker ticareti yapmanın iki yaygın yolu vardır

cips

ICM Pirzola

Bunları bilmek, ödül havuzundan adil payınızı (ve belki daha fazlasını) almanıza ve iyi bir kâr elde etmenize yardımcı olabilir.  Bu iki yöntem gece ve gündüz gibidir, ancak her ikisinin de güçlü ve zayıf yanlarını anlamak, sahip olduklarınızı almak ile onu vermek ve kullanmak arasındaki farkı yaratabilir.

Bu makale alım satımların nasıl verimli bir şekilde hesaplanacağını öğretmesine rağmen, birçok 1xbet poker odası bunu kullanıcıların rahatlığı için yapıyor.  Bu hesaplamaları kullanarak daha fazla kar elde edebilirsiniz.

 Küçük çip fırsatları

Fiş dilimleri, ödül havuzunu kalan fiş yığınlarına bölerek her fişe tam olarak aynı parasal değeri verir.  Bir öğrencinin çözebileceği ve düzgün kullanabileceği basit bir aritmetik çözüm.

Örnek: Bir FKÖ turnuvasındaki yığınlar buna yakın, oyunda 10.000 fiş kaldı ve ödül havuzunda 25.000 dolar kaldı.  Birinci kişi 8.000 dolar, ikinci kişi 7.000 dolar, üçüncü kişi 6.000 dolar ve dördüncü kişi 4.000 dolar öder.  Skor tablosu aşağıdaki gibidir:

çipte 1 1K oyuncu

Oyuncu 2 2.8K çipte

Çipte 3 2.5K oyuncu

Oyuncu 4 1.7 bin fiş

Bir işlemi sonlandırmak için şunları yapmanız gerekir

Bölme 25000 (Ödül Havuzu) / 10000 (Oyundaki Fişler) = fiş başına 2.5 $ veya 2.50 $.

Her yığını 2.5 ile çarpın.

Bu, aşağıdaki ödeme yapısına yol açar

7.500 dolarlık çipte 1 1K oyuncu

7.000 dolarlık çipte 2 2.8K oyuncu

6.250 dolarlık çipte 3 2.5K oyuncu

Oyuncu 4 1.7 bin fiş 4.250 dolar

  kötü bir gün değil

Oyuncu 1, oynamak zorunda kalmadan sadece 500 $ nakit ile eve gider.  Bu arada, dördüncü oyuncu üçüncü veya daha iyi bir sıraya yükselme şansını kaybeder ve sorunları için 250 $ ödül alır ve daha fazlasını kazanır.

Şimdi yığınlar birbirine yakın olmadığında ne olduğunu görelim.

15.000 dolarlık çipte 1 6K oyuncu

4500 dolarlık çipte 2 1.8K oyuncu

Oyuncu 3, 3750 dolarlık çipte 1.5 bin

1.750 dolarlık çipte 4.700 oyuncu

  “Ey insanlık!”

Açıkça görebileceğiniz gibi, bu senaryoda, 1. oyuncu kendi payından çok daha fazlasını, birincilik ödülünün neredeyse iki katı kadar, diğerleri ise 1. oyuncudan çok daha azını aldı. Kör olabilir ve yine de kazandıklarından daha fazlasını kazanabilirler.  anlaşma.

Bu, temel sorunu açıklamaya yardımcı olur: Fişler, her oyuncunun halihazırda kazandığı ödeme yapısını ve parayı hesaba katmaz.  Bu, diğer oyuncuların karlarını azaltır.

Bu 4 oyuncu şimdiden ilk 4 oyuncuya ulaşarak 4.000$ kazandı.  Bu para onlara ait ve kalan destelerinden EV’yi bırakmak istememeleri gerektiği gibi, onu bırakmaya da istekli olmamalılar.

Her oyuncu bir çipi kabul ederek ödül havuzuna fiş sayısına bölme lehine 4.000 $ bağışlamayı kabul eder.  Bu, parçalayıcı için veya yığınlar çok yakınsa mantıklıdır ve işe yarar, ancak başka türlü olmaz.

Bu, birçok deneyimsiz oyuncunun başını belaya sokan ve daha az karlı yapan şeydir.  Kağıt üzerinde çipleri kesmek yeterince kolay ve adil görünüyor, ancak pratikte son derece kusurlu ve haksız, bu da bazı oyuncuları daha karlı hale getiriyor.  Neyse ki, bize yardımcı olan bağımsız bir çip modelimiz var.

 ICM Chop fırsatları

Talaş parçalamadan farklı olarak, bu yöntem her yığına gerçek parasal değer atamak için bağımsız bir yonga modeli veya ICM kullanır.  ICM, ödül setini ve ödeme yapısını dikkate alır.

Bağımsız fiş modeli, her oyuncunun kalan pozisyonlarda bitirme şansını hesaplar, ardından her yığının teorik nakit değerini oluşturmak ve daha fazla adalet yaratmak için çarpar ve ekler.  Temel bir aritmetik çözüm değil, daha doğru.

Örnek: Büyük bir çip lideriyle bir turnuvaya dönüş.  Yığınlar

Çipte 1‌‌‌‌ 6K oyuncu

Oyuncu 2 1.8K çipte

Oyuncu 3 çipte 1.5 bin

Çipte 4.700 oyuncu

Eski çip kesme yöntemi kullanılarak adil bir 1xbet poker anlaşması kazanılamaz.  Ne yazık ki, basit üçüncü sınıf matematik yeterli değildir ve yeni yöntemler kullanılmalıdır.

ICM kesme, talaş kesmeden daha fazla değişkeni dikkate alır.  Tüm bu matematiğe başlamadan önce, gerekli tüm verileri bir araya toplayalım:

25.000 $ oyuncu ödül havuzu

10.000 fiş kaldı.

Birinci kişi: 8,000 dolar

İkincilik: 7,000 dolar

Üçüncü kişi: 6,000 $

Dördüncülük: 4000 $

Tamam, işte bu 1xbet poker problemini çözmeye başlamadan önce ne yapmamız gerektiğine dair adım adım bir kılavuz, böylece onu daha iyi anlayabilirsiniz.  Kendinize karşı sabırlı olmayı unutmayın,

bunun gibi karmaşık matematik herkes için kolay değildir

2 numaralı kurşun kalem, silgi ve ihtiyacınız olabileceğini düşündüğünüz kadar kağıt alın.

Bir hesap makinesi edinin.

Yatağın altına koy çünkü 21. yüzyılda yaşıyoruz.

Tarayıcınızı açın ve kullanın ICMpoker.com’a gidin.

Ücretsiz ICM hesaplayıcılarını kullanın.

Sonuçları alın, belki sonuçları yazmak için o kalemi ve kağıdı kullanın.

Bu nedenle ICM hesaplayıcı üzerinden chip sayımı ve ödemeleri yaptıktan sonra bu ICM Chop’u alıyoruz.

  Şimdi puan tablomuz şöyle görünüyor

7.446,76 dolarlık çipte 1 6K oyuncu

6.317,13 dolarlık çipte 2 1.8K oyuncu

Oyuncu 3 çipte 1.5 bin dolar 6103,51 dolar

5.132.60 dolarlık çipte 4.700 oyuncu

Görüldüğü gibi ICM dilimleri daha homojen dağıtılmış bir yapı oluşturarak parçalanmış çiplere göre daha kısa çipleri kullanır ve daha fazla adalet sağlanır.  Fişlerin lideri, devasa yığınları göz önüne alındığında adil görünen ilk rütbeden biraz daha az alır.

Bu arada kısa yığın, 1.000 daha fazla fiş içeren bir fiş anlaşmasında aldığından yaklaşık 1.000 $ daha fazla ödül aldı.

 Bu bizim ikinci senaryomuzu kullanıyordu.  İlk daha dağıtılmış senaryomuzda denediğimizde ne olur?

6523,88 dolarlık çipte 1 3K oyuncu

6435,88 dolarlık çipte 2 2.8K oyuncu

6287,39 dolarlık çipte 3 2.5K oyuncu

Oyuncu 4 1.7 bin fiş 5752,85 $

Sonuçlar, talaş kırma numunesinden önemli ölçüde daha eşit bir şekilde dağıtılır ve iyi bir oran olarak kabul edilir.  Bir kez daha, çok daha kısa yığınlarla işlem yapıyoruz.

Talaş kesmenin ICM ile karşılaştırılması

Hangisinin sizin durumunuz için en iyi olduğunu değerlendirmek için, farklı senaryolarda her iki yönteme de bakmamız gerekir:

  Tüm yığınlar neredeyse eşitse

oyuncu

 

çip yığını

 

ödeme

 

cips doğrama

 

ICM Doğrama

 

oyuncu 1

 

6K cips

 

8.000 $

 

15.000 $

 

7.446,76 $

 

oyuncu 2

 

1.8K cips

 

7.000 $

 

4.500 $

 

$6.317,13

 

oyuncu 3

 

1.5K cips

 

6.000 $

 

3.750 dolar

 

$ 6.103.51

 

oyuncu 4

 

700 cips

 

4.000 $

 

1750 dolar

 

5,132,60 ABD doları

Chip’i ezmek en kolay çözüm gibi görünse de aslında muhtemelen bir oyuncuyu diğerine tercih eden ve adaletin kaybolmasına neden olan bir tuzaktır.  Tek bir çip diliminde, geçmişe göre daha kısa değer yığınları kaybolur.

Şimdi üç şey yarattık

Yongalar, masada daha büyük yığınlara katkıda bulunurken, daha düşük yığınlarda potansiyel olarak ağır bir maliyet getirir.

ICM dilimleri, daha fazla değişkende daha kısa yığınları ve faktörleri tercih eder.

Algılanan dezavantajlara rağmen, ICM, çip yığınlarının teorik nakit değerini belirlemek için daha doğru bir yöntemdir.

Not: İşlem bire bir eşleşmede yapılırsa talaş parçalama ve ICM kesme arasındaki ayrım bulanıklaşır.  Sadece iki oyuncu ile bir ICM hesaplamasını denemek, bir çipi kesmekle tamamen aynı sonuçlara sahip olacaktır.

 1xbet poker masası müzakere teknikleri

Hayır, sadece bir ölçüm yöntemi seçmiyorsunuz ve ona bağlısınız, farklı yöntemler kullanabilirsiniz.

ICM, kişisel avantajı veya eksikliğini dikkate almaz.

Bu nedenle, daha büyük bir parçaya sahip olmak veya açgözlülüğün anlaşmayı mahvetmesini önlemek istiyorsanız, müzakereye hazır olmalısınız.  İşte bir müzakerede ilerlemenize ve iyi bir sonuç almanıza ve iyi bir kâr elde etmenize yardımcı olacak araştırmaya dayalı bazı ipuçları.

  Final masasında ne söylenir?

Müzakere edilmiş anlaşmalara (BATNA) en iyi alternatiflerinizi listeleyin.  Çözümünüzü sunmadan önce anlaşmanın sizin için neden işe yaramadığını onlara açıklayın.  Alternatif nasıl daha iyi?  Başka biri anlaşmayı reddederse, onlara BATNA’nızı sorun ve yeterli bilgiyi alın.

“Sabit ayak zihniyetinden” kaçının.  1xbet poker sıfır toplamlı bir oyun olsa da, poker ticareti gerekli değildir ve olmamalıdır.  Bu anlaşma yapılırsa neden sadece değerinizi kaybetmekle kalmayıp herkesin çıkarlarına aykırı olduğunu ve birçok oyuncunun kaybetmesine neden olduğunu açıklayın.  Teklifinizin neden sadece sizin için değil, aynı zamanda onlar için de adil olduğunu düşündüğünüzü açıklayın.

Teklifinizi kanıtlayın.  Beklediğinizden daha yüksek bir teklifle başlayın.  Bu, rakiplerinize, sonunda adınızın yanında daha yüksek sayılarla biten bir önyargı verir.  (Strack ve Mussweiler, 1997).

Bu yanlılığa yaygın olarak “sabitleme” denir ve gerçekleştiğini bilsek bile muhakememizi etkiler (Wilson ve diğerleri, 1996).  Çoğu, bunu gerçekten ne istediğinizin bir pazarlığı olarak görüyor ve bu bir klişe bile olsa.  Sadece kar etmek için bunu doğru yapmalısın.

İlk olarak, teklifinizi aralıkta sunmak daha iyidir.  Bunu “X istiyorum ama pazarlık yapmaya hazırım” şeklinde sunmayın.  Bunu yapmanın en etkili yolu, hedefiniz en altta olacak şekilde bir amplifikatör aralığı kullanmaktır (Ames & Mason, 2015).

6.700 dolar istediğini söyle.  O zaman artırma aralığınız şöyle olacak: “Bana 6.700 ila 8.000 dolar arasında bir şey veren bir anlaşmayı kabul etmeye hazırım.”

  Final masası müzakerelerinde hangi dili kullanmalıyız?

Katılımcı bir dil kullanın: Birinci çoğul şahıs zamirleri size hep birlikte olduğunuz hissini verir.  Bu da genellikle daha uygun bir 1xbet poker anlaşmasına yol açar ve daha erken sonuçlanır (Purdue ve diğerleri, 1990).

İnanmayın, alçakgönüllülük değil, daha çok gizli güdülere sahip olmak anlamına gelir.  Sonuçta, payını aldığın için neden kendini suçlu hissediyorsun?  Diğer oyuncular bu dile olumsuz tepki vererek 1xbet poker anlaşmasını bozar ve birçok kullanıcı arasında memnuniyetsizliğe neden olur (Van Cleef, De Drew ve Menstead, 2006).

Bunun yerine, düşüncelerinizi hayattaki iyi şeylere yönlendirin.  Yine, bu bir klişe, insanlar nasıl yardım edeceklerini bilmedikleri zaman hep söylerler ama aslında işe yarıyor.  Sert olmadan sadece sert ve akıcı bir dil kullanın (Tiedens & Fragale 2003).

Yorum yapın